Myśląc o fotografii i architekturze wnętrz, zawsze myślałyśmy jako o dwóch dziedzinach sztuki. Obydwie wymagają kreatywności, twórczego myślenia, wyobraźni przestrzennej oraz dobrego rzemiosła, czyli umiejętności przenoszenia świata trójwymiarowego na ekran komputera. Kiedy pojawił się pomysł połączenia ze sobą tych dwóch dziedzin i stworzenia kompleksowej oferty, jasne było dla nas, że będziemy pracować wspólnie.

Nazywamy się Aneta i Martyna.
Jesteśmy projektantem wnętrz i fotografem.
Przychodząc na świat tego samego dnia – dostałyśmy przyjaźń. 
W ciągu życia odkryłyśmy talent.
Rzemiosła się nauczyłyśmy.

Studia na kierunku architektura wnętrz rozpoczęłam w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach, a zakończyłam na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Aktualnie najbardziej odnajduję się w wykonywaniu wizualizacji wnętrz. Poza pracą uwielbiam podróżować i gotować. Obecnie moim ulubionym kierunkiem podróży są Włochy. Podziwiam ten kraj za otwartych ludzi, przepyszną kuchnię, wspaniałą architekturę i różnorodny krajobraz. Jednak stwierdzenie „dolce far niente” to nie dla mnie, zdecydowanie lepiej sprawdzam się w działaniu.

 

Studia kulturoznawcze ukończyłam na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, międzyczasie zdając egzamin fototechnika. Poza dokumentacją świata za pomocą zdjęć, uwielbiam go opisywać słowami, więc gdyby nie aparat – moim głównym narzędziem pracy byłoby pióro. W wolnych chwilach podróżuję oraz uczestniczę w różnych wydarzeniach kulturalnych, a później dzielę się za pomocą bloga zdjęciami i relacjami z odwiedzonych miejsc. Zjadłam już beczkę soli z Anetą. Pozostaje mi zjeść zęby na fotografii.